Rulleski og springskytte Sønsterud

Resultatliste

Offisiell liste Sønsterud barneskole 09.09.2012

Plass Navn Klubb Distrikt Tidsinfo Tid Løpstid Tillegg

Gutter 13-14

1 Sebastian Jonsson Lima 09:28 09:28 (1-1)

2 Kristian Skolegården Åsnes SSL 09:42 09:42 (3-0)

3 Sindre Vassdal Johannesen Hernes 10:20 10:20 (3-3)

4 Jan Erik Kørra Åsnes SSL 10:37 10:37 (2-1)

5 Magnus Myrvold Åsnes SSL 11:07 11:07 (4-2)

6 Thim Modig Lima 11:10 11:10 (1-1)

7 Tomas Gustavsen Mjøsski 11:24 11:24 (3-3)

8 Viktor Larsson Lima 11:34 11:34 (1-4)

9 Alf Briskerud Hasselvold Åsnes SSL 11:57 11:57 (4-4)

10 Knut Ola Bredalen Åsnes SSL 12:53 12:53 (3-3)

11 Martin Keiserud Åsnes SSL 13:15 13:15 (3-1)

12 Henrik Skolegården Åsnes SSL 14:43 14:43 (4-5)

DNS Emil Simonsson Lima ()

Antall 13 Påmeldte: 13 Startende: 12

 

Jenter 13-14

1 Johanna Lif Lima 10:21 10:21 (0-2)

2 Ester Larsson Lima 10:59 10:59 (2-2)

3 Ingrid Kristine Hagen Åsnes SSL 11:28 11:28 (4-2)

4 Ida Eriksson Lima 11:33 11:33 (0-2)

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

 

Gutter 11-12

Ole Kjensmo Hernes 22:47 (3-3)

Tobias Kaashagen Mjøsski 12:06 (4-2)

Even Martinsson Åsnes SSL 10:04 (1-1)

August Myrvold Åsnes SSL 12:08 (3-5)

Even Olsen Mjøsski 13:01 (2-1)

Bastian Skutbergsveen Mjøsski 12:55 (4-4)

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

 

Jenter 11-12

Tora Briskerud Hasselvold Åsnes SSL 15:16 (4-4)

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

 

Nybegynner gutter

Martin Kjeverud Eggen Hernes 13:04 (1-1)

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

 

Jenter 15-16

1 Amanda Simonsson Lima 07:21 07:21 (1-0)

DNS Jessika Skottheim Lima ()

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 1

 

Gutter 15-16

1 Hågen Solbakken Sørskogbygda 07:01 07:01 (0-1)

2 Selmer Lande Åsnes SSL 07:40 07:40 (2-1)

3 Martin Steimler Hernes 07:47 07:47 (2-3)

4 Sondre Estenstad Bjørsland Hernes 07:49 07:49 (3-1)

5 Kristian Kjeverud Eggen Hernes 08:02 08:02 (1-1)

D0NS Herman Stensby Hernes ()

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 5

 

 

 

Kvinner 17-21

1 Kine Bekkemoen Åsnes SSL 19:50 19:50 (2-2)

2 Tonje Fjeldberg Åsnes SSL 25:25 25:25 (2-3)

3 Marianne Storberget Sørskogbygda 26:33 26:33 (2-1)

DNS Elin Gustavsen Mjøsski ()

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 3

 

Menn 17-21

1 Stian Johansen Mjøsski 16:45 16:45 (1-1)

2 Simen Torp Antonsen Hernes 16:50 16:50 (0-3)

3 Rene Fjeldberg Åsnes SSL 17:22 17:22 (1-2)

4 Magnus Estenstad Bjørsland Hernes 17:57 17:57 (1-3)

5 Vetle Løching Sørskogbygda 18:47 18:47 (2-3)

6 Martin Storberget Sørskogbygda 20:07 20:07 (1-2)

7 Mikkel Solbakken Sørskogbygda 20:15 20:15 (2-1)

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

 

Menn Senior

1 Dag Erik Kokkin Åsnes SSL 14:49 14:49 (0-0)

2 Even Langseth Berg Åsnes SSL 16:34 16:34 (1-1)

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2